1_divocina

Realitní divočina

Realitní agent se v ní vyzná.

Každý samoprodejce nemovitosti začne přemýšlet, co vše má pro prodej udělat. Jak zjistit vše potřebné? Jaké potřebuji dokumenty? Kde je nejvýhodnější inzerovat? Jak se prezentovat? Jak upravit interiéry? Kde seženu právníka? Jak vyjednávat?

Ano je to tak. Realitní trh je divočina, kde i na chytrého přemýšlivého samoprodejce čeká spousta pastí a divoké zvěře. Kdyby bylo jedno místo, kde inzeruje prodejce sám a všichni chodili jen tam a jeho nemovitost by byla ideální, na skvělém místě a všichni lidé byli hodní poctiví - pak by nebyli třeba realitní agenti.

Prodejci či pronájemci nemovitosti se realitní agent prostě vyplatí.

Zná perfktně celý proces prodeje, ví kde inzerovat nejvýhodněji a jak a má speciální přístupy na ty nejlepší inzertní weby za lepší ceny - které dostanete vy. Navíc vás eliminuje od laviny nabídek realitek, která se na samoprodejce vyvalí hned prvních 14 dní. Realitní agent za vás vyjednává a velmi dobře to umí. Je totiž třeba komunikovat "na míru vaší nemovitosti" a dle toho, jaký typ zájemce se objeví.

Zájemce o vaši nemovitost navíc zcela jinak jedná s vámi najatým agentem, jak by jednal s vámi. A to jednání s agentem je ve váš prospěch. Realitní agent ví, co vypíchnout jako nejlepší, z nevýhod udělat výhody. Ví, jak přesvědčit zájemce, že jeho investice je ta pravá unikátní a jedinečná právě teď.

Kvalitní agent, který je profesionál a chce pro vás opravdu ten nejlepší výsledek, nemůže minout velmi kvalitní prezentaci vámi nabízené nemovitosti a vše kolem toho zařídit.

Velmi důležitou třešničkou na dortu, je právní zabezpečení celého prodeje. Profesionální realitní agent má již lety ověřené a vyzkoušené právníky a na váš prodej nasadí přesně toho, kdo bude nejefektivnější a zároveň cenově výhodný. Mít klid nejen při prodeji ale i po prodeji, vědět, že vše je ošetřeno, zabezpečeno a v pořádku, je k nezaplacení.

Skutečně profesionálního realitního agenta poznáte snadno.
Je to žena, vypadá jako já, dá vám první konzultaci zdrama a oceneění nemovitosti nezávazně zdarma a nabídne orientační plán prodeje. Nebude na vás tlačit, sdělí vám výhody a nechá vás se rozhodnout.

Uspořte si spoustu času a starostí dobrou volbou získejte maximum ze své nemovitosti.
Protože jen dosáhnout maxima je pro mě jako vašeho případného osobního agenta - profesionální cíl a výzva.
Takto mě moje práce baví. Těším se na vás - stačí kliknout a budete mít prodej či pronájem zabezpečen.

POMOHU VÁM PROSADIT SE V DIVOČINĚ A ÚSPĚŠNĚ PRODAT

Stačí me kontaktovat.

KONZULTACE ZDARMA


Pošlete přátelůmTop