3_pravnik

Jak je důležité míti právníka

To chce filipa! “Známej” nemusí být ten “pravej”.

Není právník jako právník. Pokud právník není specialista na nemovitosti, nemusí vždy vědět vše potřebné. Naproti tomu profesionální realitní agent má již své právníky ozkoušené v praxi a tak může garantovat, že vše bude řádně ošetřeno a za rozumnou odměnu.

Ne. Právník, specialista třeba na trestné činy, nebo expert na právo kolem staveb přehrad, asi nebude ten pravý právník, kterého budete potřebovat na prodej nemovitosti. Může být hodný, chtít vám pomoc, doporučený známými, ale i přes veškerou snahu nebude vědět tolik, co specialista na prodej či pronájem nemovitostí.

Nejde jen o smlouvu ale také o kontrolu, zda je vše kolem nemovitosti v pořádku. A případné ošetření nějakých nedostatků.
A to nemluvíme o prodeji třeba problematické nemovitosti, která je něčím zatížena. Vy potřebujete případ vyřešit, a ne si způsobit nepravým pseudoexpertem ještě další problémy.

Právníci jsou totiž také jenom lidé. Někteří prostě nesjou dobří, jiní berou "každý kšeft", i když na to nejsou specialisté, a mnozí vykuci z vás vytáhnou tolik peněz, že se vám budou protáčet panenky a pak stejně bude problém i po prodeji.

Stop! Ušetřete si starosti. Jako specialista pouze na prodej či pronájem bytů mám skvělý tým právníků, se kterými spolupracuji. Pokud si najmete mě, najímáte si zároveň léty a praxí práce pro mě ověřeneé špičkové specialisty právě na prodej nemovitostí. Zde vám garantuji, maximální ošetření všeho kolem práva a smluv. Navíc k tomu, se sama v problematice vyznám.
Vím kterého právníka nasadit na co. Kde stačí běžný právník a kde je třeba použít opravdu machra na "problémy".

A hlavně ten klid při prodeji a po prodeji. To je k nezaplacení. Ozvěte se a přijďte se poradit. Ráda vám odpovím na vaše otázky.

MÁM OVĚŘENÉ PRÁVNÍKY, SPECIALISTY NA NEMOVITOSTI

Spolehněte se na spolehlivé!

KONZULTACE ZDARMA


Pošlete přátelůmTop